POLITYKA WYSYŁEK SKLEPU INTERNETOWEGO “CHABAZIE”

Oferujemy szeroki wybór Chabazi, które upiększają każdą przestrzeń i niezwykle cieszą oko. Aby zapewnić Wam jak najlepsze doświadczenie zakupowe, świadczymy usługi wysyłki roślin doniczkowych na terenie całego kraju.

Ciągle dbamy o to, żeby rośliny były odpowiednio przygotowane i zabezpieczone przed wysyłką. Stosujemy najwyższe standardy pakowania, aby zapewnić bezpieczeństwo roślin w trakcie transportu.
Dodatkowo korzystamy z ekologicznych form pakowania, jeśli tylko jest to możliwe.

Wysyłka odbywa się zwykle w ciągu 1-4 dni roboczych od złożenia zamówienia, w czasie od poniedziałku do czwartku, a wydłużony czas wynika z dbałości o to aby przesyłki nie leżakowały weekendami na magazynach kurierskich. Dokładny czas zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Inaczej sytuacja ma się w sezonie zimowym, gdzie rośliny wysyłane będą w okienkach, gdy temperatura wynosi co najmniej 0oC w dzień, a do paczek będą dodawane wkłady grzejące, a ich ilość dopasujemy indywidualnie do gabarytów zamówienia.

Przy realizacji zamówień to Ty decydujesz w jakiej formie realizowana ma być dostawa. Oferujemy różne opcje, takie jak przesyłki kurierskie lub paczkomat InPost.

Jesteśmy dumni z wysokiej jakości naszych roślin doniczkowych oraz profesjonalnej obsługi klienta. Nasz cel to zapewnić Wam satysfakcję zarówno podczas zakupu, jak i po dostarczeniu rośliny. Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące polityki wysyłek lub naszych produktów, jesteśmy gotowi udzielić wszelkich niezbędnych informacji i wsparcia.

Prosimy o przemyślane zakupy! W trakcie realizacji nie będziemy mieć możliwości zmiany zamówienia, a zwroty będą rozpatrywane indywidualnie

POPATRZ

Po otrzymaniu przesyłki dokładnie obejrzyj karton, oklejamy nasze przesyłki papierową taśmą, jeśli zapakowane są inaczej, skontaktuj się z nami niezwłocznie na adres BOK@chabazie.pl

OGRZEJ

Pozostaw przesyłkę na 2-3h w temperaturze pokojowej, tak aby Chabaź wewnątrz nie dostał szoku!

PRZESADŹ

Zalecamy przesadzenie dopiero po 7 dniach od otrzymania wysyłki, transport jest dla roślin nie małym stresem, nie denerwuj jej dodatkowo.
Daj jej ochłonąć!